BENDRUOMENĖ
Struktūrinė schema >>>
į viršų
Mokiniai:
Mokykloje mokosi 450 mokinių. Iš jų -
1-4 klasėse,
5-8 klasėse,
9-10 klasėse.
5a klasė - klasės auklėtoja D. Turauskienė
5b klasė - klasės auklėtoja R. Žižienė
5c klasė - klasės auklėtoja V. Knygauskienė
5d klasė - klasės auklėtoja D.Černiauskienė
6a klasė - klasės auklėtoja L. Bizokienė
6b klasė - klasės auklėtoja Ž. Laurinavičienė
6c klasė - klasės auklėtoja I. Karnusevičienė
7a klasė - klasės auklėtoja E. Miliukienė
7b klasė - klasės auklėtoja V. Barakauskienė
7c klasė - klasės auklėtoja D. Balandienė
8a klasė - klasės auklėtoja D. Eimontienė
8b klasė - klasės auklėtoja S. Putina
8c klasė - klasės auklėtoja D. Ratautienė
Santarvės skyriaus
5-6 klasė - klasės auklėtoja N. Demidenko
Santarvės skyriaus
7-8 klasė - klasės auklėtoja N. Demidenko
9 klasė - klasės auklėtoja D. Prochorovienė
10 klasė - klasės auklėtoja I. Baranauskaitė
į viršų
Mokytojai:
Mokykloje dirba virš
50 mokytojų:
Daiva Balandienė>>>, lietuvių k. mokytoja
metodininkė,
(428 kabinetas);
Vitalija Barakauskienė>>>, lietuvių k.
mokytoja metodininkė,
(430 kabinetas);
Irena Baranauskaitė>>>, lietuvių k. vyr.
mokytoja,
(429 kabinetas);
Daiva Eimontienė>>>, lietuvių k.
mokytoja metodininkė,
(330 kabinetas);
Virginija Dubikaitytė>>>, lietuvių k. vyr.
mokytoja ,
(324 kabinetas);
Neringa Jaramičienė>>>, lietuvių k. vyr.
mokytoja,
(208 kabinetas);
Loreta Bizokienė>>>, anglų k. mokytoja
metodininkė,
(419 kabinetas);
Rūta Budrevičienė >>>, anglų k. mokytoja,
Danguoė Černiauskienė>>>, anglų k. mokytoja
metodininkė,
(427 kabinetas);
Vilma Kubiliūnienė>>>, anglų k. mokytoja,
(414 kabinetas);
Dalia Turauskienė>>>, anglų k. vyr.
mokytoja;
Violeta Lubova>>>, anglų k. vyr. mokytoja;
(209 kabinetas);
Jolanta Kačerauskienė>>>, anglų k. mokytoja;
Laimutė Vilienė>>>, rusų k. mokytoja
metodininkė,
(420 kabinetas);
Svetlana Putina>>>, rusų k. vyr. mokytoja,
(406 kabinetas);
Nadiežda Demidenko>>>, rusų k. vyr. mokytoja,
Vilma Vyčienė>>>, istorijos ir etikos mokytoja
metodininkė,
(317 kabinetas);
Irma Karnusevičienė>>>, istorijos mokytoja,
(319 kabinetas);
Genadijus Kurganovas, istorijos vyr. mokytojas,
Vaida Tamelienė>>>, tikybos mokytoja,
Aurelija Grigaravičiūtė>>>, muzikos vyr.
mokytoja,
(412 kabinetas);
Rima Žižienė>>>, biologijos mokytoja
metodininkė,
(409 kabinetas);
Irina Bereznaja>>>, biologijos vyr. mokytoja,
Dalia Ratautienė>>>, chemijos mokytoja
metodininkė,
(215 kabinetas);
Audronė Garmuvienė>>>, geografijos vyr.
mokytoja,
(329 kabinetas);
Sergejus Jefimenko>>>, kūno kultūros mokytojas,
Živilė Laurinavičienė>>>, kūno kultūros vyr.
mokytoja,
Dovilė Bareikaitė>>>, choreografijos
mokytoja,
Violeta Knygauskienė>>>, matematikos
vyr.mokytoja, fizikos mokytoja metodininkė,
(325 kabinetas);
Edita Miliukienė>>>, matematikos vyr. mokytoja,
(206 kabinetas);
Dalė Prochorovienė>>>, matematikos vyr.
mokytoja,
(211 kabinetas);
Vilija Rimkevičienė>>>, matematikos mokytoja
metodininkė,
(304 kabinetas);
Nomeda Urbonavičienė>>> informatikos mokytoja
ekspertė,
(326 kabinetas);
Rimantas Butiškis>>>, technologijų vyr.
mokytojas,
(212 kabinetas);
Violeta Daukšienė>>>, technologijų vyr.
mokytoja,
(217 kabinetas);
Aleksandras Teslionokas, technologijų vyr. mokytojas;
Rasa Sabinskienė>>>, dailės ir technologijų vyr. mokytoja,
(210 ir 218 kabinetai);
Asta Aksinavičienė>>>, pradinio ugdymo vyr.
mokytoja,
(314 kabinetas);
Jolita Jakaitienė>>>, pradinio ugdymo vyr.
mokytoja,
(308 kabinetas);
Danutė Sasnauskienė>>>, pradinio ugdymo vyr.
mokytoja;
Jūratė Zigmantaitė>>>,
pradinio ugdymo vyr. mokytoja,
(305 kabinetas).
į viršų
Mokyklos garbės mokytojai:
Janina Drėgvienė >>>
Danutė Gailiuvienė >>>
Irena Venskūnienė >>>
Danguolė Trinkūnienė>>>
Zosė Sadlauskienė>>>
Regina Určinskienė>>>
į viršų
Kiti specialistai:
Vidutė Tatarūnienė>>>, logopedė - spec. pedagogė
metodininkė,
Dalia Stundžienė>>>, mokytojo padėjėja,
Snieguolė Cėgienė>>>, psichologė,
Aldona Skirmantienė>>>, socialinė pedagogė
metodininkė,
Roma Masalskienė>>>, bibliotekininkė,
Laima Guogienė>>>, bibliotekininkė.
į viršų
Administracija:
Jolanta Vilčiauskienė, raštinės vedėja,
Genadijus Kurganovas, ūkvedys >>>
Mokyklos taryba:
MOKYTOJAI:
1. Vilija Adomėlienė
2. Loreta Bizokienė
3. Jolita Jakaitienė (pirmininkės pavaduotoja)
4. Sergejus Jefimenka
5. Irma Karnusevičienė (pirmininkė)
TĖVAI:
1. Audrius Dautartas
2. Edita Gerasimovienė
3. Gitana Gulevienė
4. Laura Garuckienė
5. Erika Sungailienė
MOKINIAI:
1. Lina Banuškevičiūtė
2. Rokas Jankauskas
3. Artūras Kuzminskas
4. Vidmantas Šedys
5. Simona Šlepikaitė
į viršų
|